0 332 236 36 16

-Konya Transfer-

Selçuklu Tarihi ni yansıtan ve Mevlana ile özdeşleşmiş olan güzel şehir Konya her açıdan olumlu ulaşım hizmetlerine sahiptir. Konya için seyahat planınız var ise Konya Havalimanı Transfer Hizmeti ile gitmek istediğiniz tüm noktalara güvenle ulaşabileceksiniz.

 

Mevlana Müzesi, Hububat, Çift başlı kartal, Beyşehir Gölü, Alaeddin Tepesi, İstiklal Harbi Şehitleri Abidesi gibi önemli turistik ve tarihi mekanları ile ön plana çıkan Türkiye nin en büyük şehri Konya Büyükşehir olması nedeniyle ulaşım ve çeşitli olanakları ile bilinmektedir. Bir havalimanı bulunan Konya, Türkiye nin birçok önemli şehrinden uçuşların yapıldığı hatta dış hat uçuşlarının da yapılabildiği iç anadolu bölgemizin önemli şehirlerinden birisidir.

Konya oldukça geniş bir il olması nedeniyle 31 adet ilçesine tek bir havalimanından ulaşmak için çok çeşitli ulaşım çözümleri tercih edilebilmektedir. En konforlu en güvenilir ulaşım çözümü ise Konya Havalimanından Transfer Hizmeti olmaktadır. Önemli bir ticaret merkezi de olan Konya birçok iş adamı ve turizm meraklısı için de keşfedilen bir ildir. Konya için bir ulaşım planlaması yaptıysanız eğer Konya Havalimanı Shuttle hizmeti ya da Konya Havalimanı Taksi hizmetlerinden çok daha uygun fiyatlara uçağın konforunu yerde de yaşamak için transfer hizmetinizden faydalanabilirsiniz. 


Konya Havaalanı transfer fiyatları her bütçeye uygun olarak düzenlenebilmekte ve çeşitli ek hizmet olanakları ile genişletilebilmektedir. Havalimanı karşılama hizmeti ile küçük bir ücret ödeyerek sizi veya misafirlerinizi profesyonel bir karşılama ekibiyle karşılayabilmektedir. Özel misafirlerinizi ya da sizleri son model konforlu ve özel araçlarla Konya VIP Transfer hizmeti ile karşılayıp gitmek istediğiniz noktalara ulaştırabilmekteyiz.

Rezervasyon yapmak için  www.konyatransfer.net web sitesinden Konya ilini seçerek gitmek ve ulaşmak istediğiniz noktaları seçip işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.


Akşehir Havalimanı Transferi, Akören Havalimanı Ulaşımı, Beyşehir Konya Havalimanı Transferi, Hadim Havalimanı Transferi, Ilgın Transfer Hizmetleri, Karaman Merkez Ulaşımı, Konya Ereğli Havalimanı Transferi, Konya Merkez Havalimanı Transferi, Konya Otogar Transferi, Seydişehir Havalimanı Ulaşımı, Sille Subaşı Havalimanı Transferi,konya havalimanı ulaşım, konya havalimanı taksi, konya havalimanı shuttle, konya havalimanından şehir merkezine, konya şehir merkezi ulaşım, Konya VIP Transfer, Cihanbeyli Transfer, Kulu Transfer, Karaman Transfer, Karapınar Transfer, Konya Ankara Transfer, Konya Antalya Havalimanı Transfer,Konya Alanya Transfer, Konya Kayseri Transfer,Konya Nevşehir Transfer,Konya Havalimanı Transfer,Konya VİP Minibüs Kiralama,Konya Şoförlü Kiralama


© 2014 Tüm Hakları Ünye web tasarıma Aittir