0 332 236 36 16

Konya Tren Garı Transfer Hizmetleri

Firmamızın sunduğu hizmetlerden en önemlilerinden birisi olan, hem bireysel misafirlerimiz, hemde gruplar için organize ettiğimiz havalimanı otel transferleridir.


Şirketimizin kaliteli ve güvenilir hizmet, güler yüzlü personellerimiz ile tatilinizin yada İş gezinizin havalimanında başladığını bilir ve bu başlangıcın en İyisini siz değerli misafirlerimize sunmak İçin 24 saat çalışır.


Konya TransferKonya Vip transfer hizmetini müşterilerimiz istekleri doğrultusunda mercedes vip vito , vip  sprinter, mercedes C Class , E Class , S Class ,Bmw 3 Series , 5 Series ve 7 Series araçlarla hizmet vermektedir.  

Firmamızın araçlarının bakımlarını tam olarak zamanında ve eksiksiz olarak yapılmaktadır.


Misafirlerimizin güvenli ve rahat bir yolculuk yapabilmeniz için sektörde deneyimli şoför kadromuz transferlerinizin zamanında ve aksamadan gerçekleşebilmesi İçin operasyon departmanımız  en İyi servisi sunmayı amaçlar.

Konya Transfer, ailesi olarak sizden gelen şikayet ve önerileri göz önünde bulundurarak çözüm yoluna gitmek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Konya Transfer Hizmetleri ni özet olarak şu başlıklar altında sıralayabiliriz. Konya da Ailenizle bir tatile, akraba veya memleket ziyaretine gideceğiniz anda günübirlik dahi olsa güvenilir hizmet vermekte olan Konya transfer Hizmetleri, aile tipine uygun araçlara sahip geniş bir araç filosuna sahiptir. Ayrıca şehir içi ulaşım istekleriniz dahilinde firma size istediğiniz durumunda şoförlü araç kiralama hizmeti de sunmaktadır. Bunun dışında yapacağınız gezi veya turlar için özel araç tahsil etmenin yolu yine Konya transfer Hizmetlerin den geçiyor. Son model kiralık otomobil ve minibüsler ile turlarınızın tadını arttıracak olan Konya Şoförlü Araç Kiralama, müşteri ilişkilerinde sürekli kendini geliştiren personelleri ile daima müşteri odaklı hizmet vermektedir.Daha geniş hizmet yelpazesi için Konya Transfer Hizmetleri web sayfasını ziyaret ediniz.


© 2014 Tüm Hakları Ünye web tasarıma Aittir