0 332 236 36 16

Hakkımızda

Konya Transfer Hizmetleri olarak ;

 

2006 yılında hizmete açılan kurumumuz 16 yıllık tecrübe ile kalite ve güven içerisinde transfer hizmetlerini sürdürmektedir. Konya Transfer hayalinizdeki tatili ve iş seyahatlarinizi gerçekleştirmek için Konya havalimanından istediğiniz otele veya adrese ,ya da isteğiniz adrese veya otele transferler gerçekleştirmektedir.

 

Yurt içinden veya yurt dışından gelen misafirlerimiz alanında uzman personellerle sizlere keyifli bir hizmet sunar. Sadece size bağlı olarak isteğinizin dışında bir yere uğramadan direk olarak gideceğiniz lokasyona transferinizi sağlar. 

Şehirler Arası Transfer lerde konforu yaşayın istenilen lokasyona modelli araç ve tecrübeli personelimiz ile kaliteli hizmet anlayışı bu adreste.

Siz değerli müşterilerimize kaliteli, konforlu ve güvenilir hizmeti sağlamak için hassasiyetle çalışmaktadır.


 

Konya Minibüs Kiralama;

 

Firmamız şoförsüz olarak minibüs kiralama hizmetide sunmaktadır.
İstediğiniz yolcu kapasitesine sahip Volkswagen Caravella,Mercedes Vito yada Volkswagen Transporter türü araç seçeneklerimizden tercih yapabilir şoförsüz minibüs kiralama hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.


 

Bu güne kadar hiçbir aracı kaza yapmamış Konya Transfer sizlere en güvenli, en hızlı, en konforlu ulaşımınızı sağlar.

Tercih ettiğiniz her tür marka araçlarımız için tecrübeli ve profesyonel şoförleriyle de sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermektedir.

Yurt içi ve Yurt dışından gelen müşterilerimize transfer ayrıcalığı da sunmaktadır.

Rezervasyon sayfamızdan araçlarımızın özelliklerini, fiyatlarını inceleyebilir ve kiralama ile ilgili+90 505 440 75 99 telefon numaralarımızdan ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.


© 2014 Tüm Hakları Ünye web tasarıma Aittir