0 332 236 36 16

Konya Transfer Hizmeti

Konya Havalimanı na gidiyor ya da havalimanından geliyorsanız güvenli, konforlu ve ekonomik ulaşım shuttle transferi için 0332 236 36 16 çağrı merkezimizden bizi arayın.

Belirtmiş olduğunuz havalimanında veya adresinizde www.konyatransfer.net yetkilisi sizi bekliyor olacaktır. İşiniz, aileniz, arkadaşlarınız ve kalabalık grubunuz için kişi sayınıza göre seçebileceğiniz alternatif araç seçeneklerimiz hizmetinizdedir.

Adresinizden Havaalanına ya da Havalimanından gitmek istediğiniz yere konforlu ve hesaplı bir transferle ulaştıralım sizi. Konya Havalimanı transferhizmeti için www.konyatransfer.net den rezervasyon yapabilirsiniz. Profesyonel sürücüler, rekabetçi fiyatlar, yüksek standartlarda transfer araçları ve kaliteli bir hizmet sizi bekliyor.


Standardı olmayan kalabalık yolculuklardan uzak; bölgesine ve işine hakim, takım elbiseli profesyonel ve güler yüzlü sürücülerimiz eşliğinde yeni, kaliteli, bakımlı ve temiz araçlarımızla size özel transfer hizmetiniz yüksek kalite standartlarıyla gerçekleşecektir.


VIP havalimanı transferleriniz için son model sedan araç, Mercedes Vito, Mercedes Viano, gruplar için özel olarak tasarlanmış lüks Mercedes Sprinter minibüslerimiz 7/24 hizmetinize hazırdır.


Hizmetlerimizi kullanan müşterilerimizin memnun kalmasını sağlamak için 7/24 çalışan transfer operasyonumuz, çağrı merkezimiz ve müşteri hizmetlerimiz ile gece gündüz çalışıyoruz.


© 2014 Tüm Hakları Ünye web tasarıma Aittir